Kup na raty
Okap Faber F-LIGHT NEST PLUS
NEST PLUS
Opuszczany okap serii F-light.
Nowa wersja okapu Nest.
Opuszczany okap serii F-light.
Nowa wersja okapu Nest.
Wyższa wydajność i nowoczesne oświetlenie z wykorzystaniem diod mikro LED. Dzięki zmianom konstrukcji i zastosowaniu dyfuzora EVO okap osiągnął klasę energochłonności A.Koncentrat naturalnego światła. Unikalny i oryginalny design okapu-lampy Nest o kształcie zbliżonym do ptasiego gniazda. To lampa wykonana w całości z ornamentalnego szkła, wewnątrz której znajduje się funkcjonalny okap.
Parametry
Kod: 345.0492.592
EAN: 7612981912406
Kolor: inox
Styl: F-light
Wykończenie: inox / szkło
Szerokość: 86 [cm]
Sposób montażu: wyspowy
Sterowanie: elektroniczne
Klasa energochłonności: A
Roczne zużycie energii: 50 [kWh]
Głośność: 64 [dB]
Oświetlenie: 6 x mikro LED + halogeny: 6 x 40 W
Wydajność MAX: 620 [m3/h]
Kod: 345.0492.592
EAN: 7612981912406
Kolor: inox
Styl: F-light
Wykończenie: inox / szkło
Szerokość: 86 [cm]
Sposób montażu: wyspowy
Sterowanie: elektroniczne
Klasa energochłonności: A
Roczne zużycie energii: 50 [kWh]
Głośność: 64 [dB]
Oświetlenie: 6 x mikro LED + halogeny: 6 x 40 W
Wydajność MAX: 620 [m3/h]
Parametry techniczne:
Kolor: | Inox / Stalowy / Srebrny / Szary / Perłowoszary |
Rodzaj okapu: | Wyspowy / Podwieszany |
Szerokość [cm]: | 81 - 90 |
Szanowni Klienci, rozwój wirusa COVID-19 spowodował, że Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła stan zagrożenia zdrowia międzynarodowego interesu publicznego (PHEIC). W rezultacie jest wysoce prawdopodobne, że zarówno nasz łańcuch dostaw jak i same zakłady produkcyjne znajdujące się na dotkniętych wirusem obszarach będą dotknięte ograniczeniami w zakresie transportu oraz produkcji.
Ze względu na fakt, że zaistniała sytuacja może mieć wpływ na realizację Państwa zamówienia, możemy potwierdzić jedynie orientacyjną, a tym samym niewiążącą datę dostawy.
Nasza firma stara się zminimalizować wszelkie niedogodności.
Dział Obsługi Klienta pozostaje do dyspozycji w przypadku wszelkich zapytań.
Fizyczna dostępność towaru może nieraz się różnić od wskazanej na stronie, ponieważ stany magazynowe dotyczą zarówno sprzedaży w sklepie internetowym, allegro jak i sklepie stacjonarnym stąd mogą nie uwzględniać zamówień złożonych w zbliżonym czasie.
Stany magazynowe moga się też aktualizować z opóźnieniem do 60 min.
W celu precyzyjnego potwierdzenia dostępności oraz możliwego terminu wysyłki, uprzejmie prosimy o weryfikację stanu bieżącego za pośrednictwem telefonu lub maila jak niżej:
Numer kontaktowy:
+48 570 000 880
Email:
sklep@electropoland.pl
Uprzejmie dziękujemy za wyrozumiałość.
Polecane
Opinie użytkowników