Kup na raty
Płyta gazowa Franke Crystal FHCR 1204 3G TC HE BK C
Moc Pomocniczy 1000W
Standardowy 1750W
Bardzo szybki 3000W
Trzy korony 4000W
Napięcie 220-240V
Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu tak
Ruszty żeliwne
Minimalna szer. podbudowy 1200 mm
Wymiary zewnętrzne 1180 mmx410 mm
Wycięcie 1140 mmx380 mm
Głębokość szuflady 40
Parametry techniczne:
Kolor: | Czarny / Czarny Inox |
Ilość pól grzewczych w płycie: | 4 |
Rodzaj płyty kuchennej: | Gazowa |
Szerokość [cm]: | 101 - 120 |
Szanowni Klienci, rozwój wirusa COVID-19 spowodował, że Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła stan zagrożenia zdrowia międzynarodowego interesu publicznego (PHEIC). W rezultacie jest wysoce prawdopodobne, że zarówno nasz łańcuch dostaw jak i same zakłady produkcyjne znajdujące się na dotkniętych wirusem obszarach będą dotknięte ograniczeniami w zakresie transportu oraz produkcji.
Ze względu na fakt, że zaistniała sytuacja może mieć wpływ na realizację Państwa zamówienia, możemy potwierdzić jedynie orientacyjną, a tym samym niewiążącą datę dostawy.
Nasza firma stara się zminimalizować wszelkie niedogodności.
Dział Obsługi Klienta pozostaje do dyspozycji w przypadku wszelkich zapytań.
Fizyczna dostępność towaru może nieraz się różnić od wskazanej na stronie, ponieważ stany magazynowe dotyczą zarówno sprzedaży w sklepie internetowym, allegro jak i sklepie stacjonarnym stąd mogą nie uwzględniać zamówień złożonych w zbliżonym czasie.
Stany magazynowe moga się też aktualizować z opóźnieniem do 60 min.
W celu precyzyjnego potwierdzenia dostępności oraz możliwego terminu wysyłki, uprzejmie prosimy o weryfikację stanu bieżącego za pośrednictwem telefonu lub maila jak niżej:
Numer kontaktowy:
+48 570 000 880
Email:
sklep@electropoland.pl
Uprzejmie dziękujemy za wyrozumiałość.
Polecane
Opinie użytkowników